Моршин

Який він курорт Моршин та що тут робити

ПРО МОРШИН

Моршин розташований у мальовничій місцевості, передгір'ях Карпат і надає відмінні умови для відпочинку на цьому бальнеологічному курорті, який відомий не тільки в Україні. Велика кількість зелених насаджень в Моршині і навколишній його лісові масиви створюють унікальний мікроклімат, що благотворно впливає на стан здоров'я та самопочуття.

Моршин розташований в долині річки Березниця і розділений їй на дві частини – гірську, покриту густим лісом, і лісопаркову, в якій розташований приватний сектор і численні санаторії Моршина.

Відпочинок в Моршині відмінно поєднується з лікуванням мінеральними Моршинська водами, завдяки чому можливістю відпочити в Моршині з кожним роком користуються все більше і більше туристів. В основному на Моршинському курорті для оздоровлення відпочиваючих використовуються природні джерела мінеральної води. Моршинська вода використовується як для лікування різних захворювань, так і як столова вода, яку можна пити практично всім. Ця мінеральна вода широко відома і реалізується під торговою маркою Моршинська.

МОРШИНСЬКА ВОДА

Моршинська вода є головним фактором, що забезпечує лікування та оздоровлення на курорті Моршин. Для лікування в Моршині використовується мінеральна вода, яку отримують з джерел №1, № 4 та №6.

Моршинська вода внутрішньо використовується при лікуванні хвороб шлунка і стравоходу – виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, функціональних розладах шлунку з порушенням секреції, при хронічних гастритах і гастродуоденітах, при хворобах жовчних шляхів – холециститах, холангітах, при захворюваннях печінки – хронічних гепатитах, а також при захворюваннях жовчних шляхів і жовчного міхура, жовчно-кам'яна хвороби, панкреатитах та інших захворюваннях.

Для зовнішнього застосування зазвичай використовується мінеральна вода з джерела №1 в Моршині, ця вода використовується для прийому мінеральних ванн. При прийнятті мінеральних ванн хлоридно-натрієва вода викликає позитивні зміни в різних функціональних системах, в тканинному метаболізмі і в нерогуморальной регуляції організму людини. Після проходження процедури прийняття ванн на шкірі людини залишається найтонший соляної шар, який продовжує сприятливо впливати на організм.

Ще одне з широко відомих застосувань моршинської мінеральної води – столова мінеральна вода «Моршинська». Завдяки низькій мінералізації та унікальним природним властивостям, «Моршинська» є однією з мінеральних вод, рекомендованих для щоденного використання. «Моршинська» мінеральна вода, крім втамування спраги, також служить гарним джерелом мінеральних речовин, необхідних для підтримки організму людини в хорошому стані.

ДОЗВІЛЛЯ

Плануєте поїхати в Моршин та залишається питання чим урізноманітнити дозвілля, крім лікувальних процедур? У нас є для вас декілька ідей.

Прогулянки лісом. Де свіже повітря, спів птахів та казково-фотогейнічні дерева, усі покриті мохом. Тут можна гуляти, займатися йогою чи активним спортом на відкритій галявині. Можна пошукати гриби.

Скандинавська ходьба. Підходить людям будь-якого віку та рівня підготовки. У Моршині розроблено декілька маршрутів, облаштованих вказівниками та стежками.

Годування тварин. У лісі і навіть міському парку водиться величезна кількість білок, горобців і синиць. У будь-яку пору року, а особливо взимку, вони буквально лізуть в руки і їдять все, що їм принесуть.

Відвідування літнього амфітеатру, де проходять концерти місцевих гуртів, дитячі виступи та приїжджають зіркові гурти. Неподалік розташована Моршинська пейзажна алея та дитячі майданчики - дорослим можна полюбоватися скульптурами, а дітлахам - пограти.

Екскурсії. В околицях дуже багато цікавого, і є багато маленьких тур-операторів, які залюбки долучать вас до своїх програм.

Відпочинок у Моршині може бути більш чи менш активним - залежить від ваших побажань. Та той факт, що ви зможете відпочити і наповнитися новими силами - незаперечний.
Чекаємо на вас.
Made on
Tilda